
Комплект ГРМ (ремінь + ролик) Mitsubishi Lancer 9 1.6 (Міцубісі Лансер) Оригінал
2 170 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: MMC916SC3A
- +380 (99) 637-63-96Відділ продажів
Оригінальний ремінь ГРМ і ролик, комплект на Mitsubishi Lancer 9 1.3, 1.6 (Міцубісі Лансер 9)
Застосування:
Mitsubishi Lancer 9 з мотором 1.3 і 1.6 з 2003 до 2008 року випуску
До комплекту ГРМ входить ремінь + ролик:
Ремінь: Оригінал Mitsubishi (Японія) оригінальний каталожний номер 1145A051
Ролик натягувач ременя ГРМ: NTN (Японія) - ролик NTN йде в оригіналі MD356509
Суб'єктивна думка:
Оригінальний комплект ГРМ для Міцубісі Лансер, має найвищу якість і надійні деталі такі, як були встановлені під час зборки автомобіля. До того ж ціна на деталі одна із самих вигідних серед інших магазинів автозапчастин Лансер 9.
Технічні характеристики (розміри, параметри):
Ремінь:
Материал: HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
Артикул: MMC 1145A051
Число зубів: 109 Ширина: 25 мм Довжина: 872 мм Міжзубчаста відстань: 8 мм
Ролик:
Аритикул: MMC MD356509
Зовнішній діаметр: 57 мм
Ширина: 31 мм
Купити оригінальний ремінь ГРМ і ролик на Міцубісі Лансер 9 1.3/1.6
Комплект ГРМ оригінал на Lancer 9 1.6 у зборі й окремо можна купити в магазині levoparts.com.ua за вигідною ціною. Замовлення зручно оформити он-лайн на сайті levoparts.com.ua або зателефонувши за номером (068) 486-90-07. Закази через кошик сайту приймаються цілу добу. Наші менеджери зв'яжуться для уточнення деталей найближчим часом.
Самі пакуємо замовлення, щоб зробити пересилку максимально дешевою.
Доставка замовлення на день замовлення в Одесу, Миколаїв, Черкаси, Маріуполь, Дніпро, Ірпінь, Вінницю, Новомосковськ, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Луцк, Біла Церква, Чернівці, Херсон та інші міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | MMC916SC3A |
| Кількість зубців паса | 109 шт. |
| Длина ремня | 872 мм |
| Ширина ремня | 25 мм |
| Міжзубна відстань ременя | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Кросс-номери | 1145A051, MD356509, K015687XS, 530051810, KD473.12, GT373.24, VKM75625, CT1008K1, 5687XS, CT1008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lancer |
| Сумісність з: | Mitsubishi LANCER Kombi (CS_W) 2003-2008 |
- Ціна: 2 170 ₴/комплект







